تحلیل الیوت قیمت طلای جهانی طلا – بخش دوم

gold_elliot_wave_mahdisf.ir_2

ادامه تحلیل…


طبق پیش بینی، ظرف مدت کوتاهی طلا با قدرت خود را به محدوده هدف قیمتی ۱۷۹۳ دلار رساند و هم اکنون در حال دست و پنجه نرم کردن با این محدوده قیمتی و در قیمت ۱۷۹۴ دلار است.
همانطور که در تصویر هم نشان داده شده است این محدوده قیمتی در واقع یکی از نقاط بحرانی روند طلا محسوب میگردد به شکای که عبور از این قیمت میتواند راه را برای صعود طلا به قیمتهای ۱۸۲۳ دلار و حتی ۱۸۶۸ دلار باز کرده تا بدون مزاحمت و سرعت بالایی خود را به آن قیمتها و حتی بسیار فراتر از آن برساند. اما چنانچه بخاطر عوامل بینادی جدیدی که ممکن است ظهور کند، قادر به شکست  تایید شده این محدوده قیمتی نباشد و افتی فراتر از ۱۷۴۷.۴۶ دلار را تجربه کند سناریوی صعودی طلا ناکام مانده و بخاطر ابهام رخ داده بهتر است تا مشخص شدن وضعیت جدید از معامله تازه بر اساس این سناریو دست نگه داشت.

با توجه به وضعیت حال حاضر اقتصاد جهانی این موضوع می‌تواند بخاطر مسائل خارج از حوزه پیش‌بینی نظیر رخداد غیرمنتظره‌ایی در زمینه مبارزه جهانی با کرونا، توافقات سیاسی و اقتصادی دور از انتظار و امثال آنها رخ بدهد.

با توجه به مطالب گفته شده به نظر میرسد استراتژی مناسب برای معامله روی انس جهانی طلا صبر کردن حداقل تا دوشنبه آینده برای مشخص شدن وضعیت شکست محدوده بحرانی ۱۷۹۳ دلار باشد، چنانچه تا آن روز طبق معیارهای معتبر شکست کانال طلا این محدوده را پشت سر گذاشته باشد میتوان به صورت کاملا تهاجمی و با حداکثر ریسک قابل تحمل برای کسب حداکثر سود وارد معامله گردید ولی چنانچه هنوز با این محدوده قیمتی درگیر باشد و یا در عبور از آن بطور کامل ناکام مانده باشد، نیازمند صبر بیشتر و سوق دادن سرمایه به سمت گزینه های دیگر مناسب، تا زمان مشخص شدن وضعیت طلای جهانی بود.

همانطور که در مورد نفت وست‌تگزاس اینترمدیت هم دوستانی که با هم همراه شدیم، در بازه خیلی کوتاه‌مدت تر از آنچه قولش داده بودم – یعنی ۶ ماهه –  فقط در عرض یک ماه  قادر بودند، سرمایه خود را حدود ۱۲ برابر کنند، میتوانم در مورد طلا و در آینده گزینه های دیگری که در آینده ارائه خواهم داد، برای عزیزانی که مایل به خرید اونس طلا  از بازارهای بین المللی هستند، ارائه خدمت کنم.

اگر تمایل به افتتاح حساب  بدون هیچ هزینه و همچنین سرمایه‌گذاری حدودا سه یا چهارماهه با ریسک خیلی کم و احتمال سود زیاد دارید، به بنده پیغام دهد.

ماموریت من در زندگی، افزایش ثروت مالی انسانهاست

 


این تحلیل در روزهای آینده تکمیل‌تر و به تدریج در سایت www.mahdisf.ir قرار خواهد گرفت.

تحلیل تکنیکالتحلیل روانشناسانهتحلیل‌هامطالب تحليل تكنيكال

آشوب مكصامواج اليوتبورسبورس نیویورکتحليل تكنيكالتحلیل الیوتسرمايه‌گذاريطلافاركس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *